fbpx

O nas

O Nas


Chrześcijańscy Single – to odpowiedź nas młodych katolików, poszukujących męża lub żony na wizje związków jakie narzuca nam współczesny świat. Nie chcemy tworzyć związków na wzór tych jakie prezentują nam media, w których nie ma miejsca ani na miłość, ani na wierność, ani na uczciwość liczy się natomiast zaspokajanie własnych potrzeb. Nie chcemy związku w którym dwie osoby, żyją obok siebie a nie ze sobą, nie chcemy związku, który kończy się, gdy pojawią się pierwsze problemy. Szukamy odpowiedzialnych partnerów na całe życie, z którymi będziemy mogli założyć rodzinę, wychować dzieci i przekazać im wartości na których sami zostaliśmy wychowani. Chcemy udowodnić, że prawdziwa miłość oparta na prawdzie, zaufaniu i szacunku do drugiej osoby istnieje i jest coraz silniejsza jeśli wzmocnimy ją wiarą i modlitwą.

Wszystko zaczęło się od rozmowy dwóch katolików Tomasza Sztrekera z jego przyjaciela.. W pokoju obok przysłuchiwała się im Ewa -siostra Tomka. Całej trójce brakowało dobrej imprezy skierowanej do ludzi z wartościami. I tak 2 stycznia 2015 r. Tomek doszedł do wniosku, że skoro nie ma takiej imprezy to trzeba ją po prostu zrobić i tego samego dnia założył fanpage Chrześcijańscy single oraz wydarzenie z imprezą w ostatni weekend karnawału dla osób, które chciałyby znaleźć swoją drugą połówkę z wartościami. W optymistycznej wersji zakładał, że jak znajdzie 50 osób to zrobi imprezę… i pomylił się – w ciągu 4 dni zapisało się ponad 600 osób, a fanpage przekroczył 2000 polubień…

JAK SIĘ TO WSZYSTKO ZACZEŁO

Misja Motto

NASZA MISJA

zintegrowanie środowiska Singli, którzy wyznają chrześcijańskie wartości i ułatwienie im nawiązania kontaktu oraz umożliwienie stawiania pierwszych kroków na drodze do stworzenia rodziny.

 

NASZE MOTTO:

Aby ta impreza była Twoją ostatnią w roli singla 🙂

Motto: Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym -JP 2

ORGANIZATORZY

Tomasz Sztreker

Założyciel Chrześcijańskich Singli


Katolik, prezes Polskiej Akademii Biznesu, koordynator i twórca dzieła Wiara w Biznesie, przeprowadził kilkaset szkoleń, na których było kilka tysięcy osób, zorganizował wiele konferencji dla chrześcijańskich biznesmenów (dwie największe to „Wiara w biznesie” oraz „Ekonomia sumienia”). Współtworzył audycję w Radio Plus związaną z etyką w biznesie. Jego artykuły ukazywały się m.in. na deon.pl, opoka.pl, fronda.pl. Zanim założył swoją firmę, prowadził swój teatr w Warszawie, pracował w TVN CNBC, I Programie Polskiego Radia oraz w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Skończył SGH oraz Akademię Teatralną, studiował również teologię oraz psychologię (ale krótko). Uwielbia squasha, sarkazm oraz zupę pomidorową. Ma siostrę Ewę.

tomasz sztreker

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account