fbpx

Jak poderwać dziewczynę?

Wbrew pozorom sprawa jest prosta. Zobaczyłeś ją na imprezie albo w parku albo na plaży. Olśnił Cię jej uśmiech a uroda powaliła na kolana. Zostaje najprostsza rzecz – podejść i zacząć rozmowę, która przerodzi się we flirt. Ale czy to naprawdę takie proste i oczywiste jak mogłoby się wydawać. Metod podrywu i flirtowania jest tyle ilu mężczyzn a o ich skuteczności można by dyskutować godzinami. Z tematyką podrywu zmierzyli się również filmowcy. Przedstawiam Wam sylwetki kilku bohaterów przed którymi flirt, podryw i uwodzenie nie mają żadnych tajemnic.

 

Uwaga, metody poniżej opisane stosowane są przez bohaterów pojawiających się w największych filmowych hitach. Wartości jakie reprezentują są nie do końca chrześcijańskie. Pamiętaj! Metody podrywu przedstawione w tym artykule wykorzystujesz na własną odpowiedzialność 🙂

 

  1. Jeśli w podrywaniu dziewczyn stawiacie pierwsze kroki – powinniście uczyć się od mistrza. Dwa słowa: Ryan Gosling potrafią rozpalić serce niejednej kobiety na całym świecie. Przystojny aktor jest jednym z bohaterów filmu Kocha, lubi, szanuje. Jacob Palmer –  postać grana przez Goslinga uczy swojego kolegę jak podrywać kobiety. Gosling ustami swojego bohatera doradzi Wam we wszystkich sprawach: poczynając od ubioru a kończąc na kreowaniu sytuacji sprzyjających zawieraniu znajomości z płcią przeciwną. Ponadto nauczy Was luzu, a tekstom: „Od dwóch godzin siedziałem przy barze i wpatrywałem się w ciebie. Jest tu tyle pięknych kobiet (…) ale to ty przykułaś mój wzrok.” lub „Jak to robisz, że jesteś jednocześnie pociągająca i czarująca?” nie oprze się żadna kobieta.

źródło Warner Bros

 

  1. „Jedyne co obchodzi facetów to wygląd zewnętrzny”  tak bohater Brzydkiej prawdy zaczyna jeden z odcinków programu dotyczącego relacji mężczyzn i kobiet. Mike Chadway – bohater grany przez Gerarda Butlera zdradza zarówno paniom jak i panom techniki podrywu. Porady udzielane w programie Mike’a są dosyć kontrowersyjne – jednakże przynajmniej na ekranie – skuteczne. Spojrzenie na kobiety oraz stosowane metody zmieniają  się, gdy Mike sam zostaje trafiony strzałą amora, a obiekt jego uczuć – koleżanka z pracy uważa zachowanie Mike’a za co najmniej niestosowne.

źródło:  filmweb

 

  1. A co z kobietami, które na pierwszy rzut oka wydają się „nie do zdobycia”? Perypetie bohaterów filmu pt. Zakochana złośnica pokazują, że tylko wydają. Główna bohaterka – Kat tylko na pozór jest niedostępna i zbuntowana. Tak naprawdę to wrażliwa i uduchowiona kobieta. Jak to się ma do tematu artykułu? Otóż niektórym kobietom nie wystarczą tylko słodkie słówka, eleganckie ubrania czy piękne kwiaty. Jak radzić sobie z „trudnymi” przypadkami pokazuje Patrick Verona. Bohater grany przez Heath’a Ledgera nie cofa się przed niczym, żeby zdobyć serce Kat – narażając swoje zdrowie i życie (nie to nie przesada, Kat była naprawdę wymagającą kobietą J), spełnia jej najskrytsze marzenia i urządza koncert na trybunach.  Przykład Verony pokazuje, że czasami najlepszym sposobem na podryw dziewczyny jest odrobina spontaniczności i duża doza szaleństwa.

źródło: filmweb

 

  1. Jeśli przeszliśmy już męczący i stresujący etap podrywania dziewczyny nadszedł czas na pierwszą randkę. Co zrobić by była ona nieszablonowa i spodobała się naszej wybrance? Wątpliwości pomoże Wam rozwiać film – 5o pierwszych randek.

źródło: filmweb

 

Podrywanie dziewczyn to niełatwa sztuka. Ilu mężczyzn – tyle sposobów podrywu. Pamiętajmy jednak, że od skutecznego podrywu do prawdziwego związku oraz dobrego poznania drugiej osoby droga jest jeszcze bardzo długa.

 

Edyta

Osoba, której płacą za spędzanie całego dnia przed lustrem- tak “próżny” zawód wykonuje tylko logopeda 🙂 absolwentka Logopedii z Audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Współautorka serii pomocy dla osób z zaburzeniami językowymi Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych. Współpracuje z Ewą i Tomkiem i pomaga w organizowaniu tworzonych przez nich inicjatyw. Nie lubi nudy i stagnacji. Uwielbia poznawać nowych ludzi, chodzić po górach, podróżować. W Chrześcijańskich Singlach zajmuje się współpracą z mediami i partnerami oraz zarządza zespołem.

Najnowsze wpisy autorstwa Edyta (Zobacz wszystkie)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account